انجام پایان نامه ارشد هنر | انجام پایان نامه دکتری هنر (چگونه آن را انجام دهیم) ؟

انجام پایان نامه ارشد هنر | انجام پایان نامه دکتری هنر (چگونه آن را انجام دهیم) ؟

انجام پایان نامه ارشد هنر | انجام پایان نامه دکتری هنر (چگونه آن را انجام دهیم) ؟

انجام پایان نامه ارشد هنر | انجام پایان نامه دکتری هنر (چگونه آن را انجام دهیم) ؟

نحوه انجام پایان نامه ارشد هنر ، رشته هنر دارای رشته های هنر ،رشته های هنر های تجسمی ، گرافیک ، نقاشی ، هنرهای نمایشی تئاتر ،سینما ،طراحی لباس ، موسیقی و پژوهش هنر است. نحوه انجام پایان نامه ارشد هنر در کلیه گرایش ها دارای یک پروتکل و روند است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. پایان نامه ها که بخشی از سیستم آموزشی در حال توسعه شده اند، باید توسط دانشجویان به عهده گرفته شوند زیرا موجب بالا رفتن دانش دانشجو می شوند و تمرکز بهتر روی موضوع را به همراه دارند. نوشتن یک پایان نامه با کیفیت حتی برای دانشجویان سطح بالا نیز سخت است، اکثر دانشجویان برای پروژه پایان نامه خود در منابع مختلف به دنبال کمک هستند زیرا همیشه موضوعات جدیدی به وجود می آیند و جهان در حال تغییر و پیشرفت است

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه هنر

مهم ترین پایگاه های مقالات گرایش های رشته هنر بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

Wiley Online Library در این پایگاه علمی، دسترسی به نشریه ­ها و کتاب­های تخصصی حوزه­ های موضوعی مختلف از قبیل کشاورزی، معماری، هنر، تجارت و اقتصاد، شیمی، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، علوم زمین و زیست­ محیطی، علوم انسانی، حقوق، علوم زیستی، ریاضیات، پزشکی، پرستاری، روانشناسی، علوم اجتماعی و دامپزشکی، از انتشارات معروف وایلی امکان پذیر است.

Science Direct  پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.

civilicaاطلاع رسانی فراخوان کنفرانس ها، دسترسی به متن کامل مقالات منتشر شده در همایش ها، دسترسی به مقالات نشریات و امکان پرداخت آنلاین، مهم ترین خدمات این سایت به شمار می روند.

Scopus كي از بزرگترين پايگاه هاي چكيده نامه و نمايه نامه استنادي از متون تحقيقاتي و منابع تحت وب با كيفيت مي باشد.

نحوه انجام پایان نامه ارشد هنر

? نحوه ی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر

  •  انجام پایان نامه هنر در پنج فصل نگارش می شود:
  •  کلیات پایان نامه
  •  مروری بر مطالعات پیشین
  •  روش شناسی تحقیق
  •  تجزیه و تحلیل
  •  نتیجه گیری و پیشنهادات
مطلب پیشنهادی :  انجام رساله دکترا مازندران | مشاوره انجام پایان‌ نامه دکتری در مازندران

۱- نحوه انجام کلیات پایان نامه هنر

این فصل از پایان نامه، حالت توسعه ی یافته ی پروپوزال نگارش شده است. شیوه ی نگارش این فصل به این صورت است که در ابتدا مقدمه ای کلی در ارتباط با موضوع مورد بحث، فرضیات، اهداف و سوالات پیشنهادی در پاراگراف آخر می باشد. دیگر بخش های این فصل، شامل اهداف پایان نامه، ضرورت انجام پایان نامه و نوآوری های پایان نامه می باشد که با شرح و بسط بخشهای متناظر با این مطالب در پروپوزال، این بخش را نگارش می­کنیم. در پایان  این فصل نیز در قالب بخش بندی پایان نامه، به صورت خلاصه و در ۵ یا ۶ خط به معرفی اجمالی تمامی فصول پایان نامه می پردازیم.

۲- مروری بر مطالعات پیشین

در این فصل ابتدا یک مقدمه کلی در ارتباط تاریخچه و مبحث هنری مورد نظر و زیر مجموعه های آن در تحقیقات و مقالات پیشین ارایه می کنیم. این مطالب می تواند شامل موضوعات فرعی دیگری که مربوط به پایان نامه می‌باشد را نیز در بر گیرد، اما مطالب نگارش شده بایستی برخاسته از دل مقالات انجام شده در گذشته باشد. نکته ای که باید در این قسمت مورد توجه قرار گیرد، استفاده از مقالات به روز از پایگاه های معتبر باشد. بهتر است که این مقالات بیشتر از ژورنالها انتخاب شود.

مطلب پیشنهادی :  انجام رساله دکترا ارومیه | مشاوره انجام رساله دکتری در ارومیه

۳- روش شناسی تحقیق

در این قسمت بایستی روش تحقیق از ابعاد هدف، محیط اجرا، استراتژی و مسیراجرا، معرفی جامعه آماری، بیان تعداد نمونه و روش نمونه گیری، روش اجرا در جمع آوری اطلاعات، معرفی انواع روش های آماری مورد استفاده در پایان نامه، بررسی قابلیت اطمینان و اعتبار و خلاصه مطالب ارایه شده در راستای موضوع پایان نامه مطرح گردد. قابل توجه است که بیش از ۹۵ درصد این بخش بایستی منحصرا مربوط به نویسنده و ایده وی باشد (یعنی تکراری نباشد).

۴- تجزیه و تحلیل

در این فصل، بایستی تجزیه و تحلیل یافته های تحقیق، معرفی محتوای فصل، توصیف داده ها (آمار توصیفی) مانند جداول و نمودارهای توصیفی، خلاصه مطالب ارائه گردد.

۵- نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات

در این فصل که شامل دو بخش اصلی است، ابتدا در بخش نتیجه گیری در دو پاراگراف در مورد بحث اصلی پایان نامه صحبت کرده و سپس تجزیه و تحلیل حاصل از پژوهش را ارائه می دهیم و در پاراگراف آخر نتایج حاصل را بیان می کنیم. در قسمت پیشنهادات، نیز چنیدن طرح که موضوع پایان نامه را بهبود می بخشد، مطرح می کنیم.

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.