انجام پایان نامه مهندسی عمران ارشد و انجام پایان نامه مهندسی عمران دکتری

انجام پایان نامه مهندسی عمران ارشد و انجام پایان نامه مهندسی عمران دکتری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته عمران

رشته مهندسی عمران به چند زیر شاخه ( ژئوتکنیک یا خاک و پی، زلزله، سازه، سازه های هیدرولیکی و دریایی، حمل و نقل و ترافیک، راه و ترابری، مدیریت ساخت و…) تقسیم می شود که اهداف هر شاخه با شاخه های دیگر تفاوت هایی دارد.

به دلیل همین تفاوت هاست که برای انتخاب موضوع برای انجام پایان نامه در هر یک از این گرایش ها باید به اهداف اصلی هر گرایش توجه نمود و برای انجام پژوهش های جدید باید به دنبال هدف های اصلی هر زیر شاخه رفت و موضوعات و ایده های به روزتر و کاربردی تر را برگزید.

به طور مثال برای انجام پایان نامه عمران گرایش سازه معمولا موضوعاتی در حیطه ساخت بتن های نوین و عملی کردن آن ها جدیدتر و به روزتر هستند و قابلیت تبدیل شدن به مقاله های قوی تر و قابل اکسپت را دارند.

مطلب پیشنهادی :  انجام پایان نامه ارشد | مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها

در زمینه انجام پایان نامه ژئوتکنیک یا خاک و پی موضوعاتی در حیطه تثبیت خاک با استفاده از نانو مواد و نانو پلیمرها و همچنین استفاده از روش های بهینه در بررسی عملکرد سازه های خاکی با استفاده از نرم افزارهای عددی مانند پلکسیس و آباکوس جدیدتر و به روزتر محسوب می شوند.

آموزش انجام پایان نامه مهندسی عمران

انجام پایان نامه در گرایش زلزله ، موضوعاتی از قبیل استفاده از روش های بهینه سازی لرزه ای در سازه ها کاربرد فراوان دارد. همچنین موضوع استفاده از مصالح سازه ای سبک بر پاسخ لرزه ای سازه ها نیز از موضوعات جدید در حوزه مهندسی زلزله می باشد.

انجام پایان نامه در رشته عمران در گرایش هایی همچون حمل و نقل و راه و ترابری موضوعاتی که به مبحث ترافیک می پردازند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. و یا در انجام پایان نامه عمران در گرایش آب و سازه هیدرولیک بیشتر به مسائل محیط زیستی می توان پرداخت.

امروزه انجام پایان نامه هایی که در زمینه محیط زیستی به خصوص کاهش آسیب ها و اثرات محیط زیستی در پروژه های عمرانی برای مجلات بین المللی و معتبر بسیار پر طرفدار می باشد. در انجام پایان نامه مدیریت ساخت نیز میتوان به بررسی جنبه های مختلف قراردادهای عمرانی اشاره نمود و همچنین بهینه سازی زمان اجرای پروژه با استفاده از روش های نوین همچون BIM از موضوعاتی است که در این گرایش مورد بررسی قرار می گیرد.

مطلب پیشنهادی :  فرضیه پژوهش چیست و چگونه فرضیه پژوهش خود را بنویسیم ؟

برای انجام پایان نامه مهندسی عمران برخی از نرم افزارها بیشترین کاربرد را دارند. همچون ایتبس، اپن سیس، پلکسیس، آباکوس، انسیس و سایر نرم افزارهای کد نویسی همچون متلب . اساتید و متخصصان رشته عمران در آکادمی الو تز جهت مشاوره بیشتر و آموزش انجام پایان نامه آماده خدمت می باشند. جهت مشاوره رایگان در زمینه انجام پایان نامه عمران در تمامی گرایش ها به قسمت ثبت سفارش رجوع کنید.

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

افزودن یک دیدگاه