طراحی اپلیکیشن های موبایل

طراحی سایت اراک طراحی اپلیکیشن های موبایل طراحی اپلیکیشن موبایل طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن های موبایل

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

سه روش برای طراحی اپلیکیشن‌های موبایل وجود دارد. برای اینکه روش مناسب برای کسب‌وکار شما را انتخاب کنیم، ابتدا هدف و نوع اپ مورد نیازتان را مشخص خواهیم کرد. پس از آن به سراغ طراحی اپلکیشن از یکی از طرق زیر خواهیم رفت:

اپلیکیشن‌های محلی: اپلیکیشن‌هایی که برای پلتفرمی خاص همچون IOS و یا اندروید نوشته می‌شود را اپلیکیشن‌های محلی می‌نامند.

اپلیکیشن های HTML5 :  در طراحی این نوع از اپلیکیشن‌ها از سه تکنولوژی HTML5، CSS ، و جاوا اسکریپت استفاده می‌شود و خروجی با ایجاد تغییراتی، به پلتفرم‌های موبایلی منتقل می‌گردد.

اپلیکیشن های ترکیبی: در طراحی این اپلیکیشن‌ها از تلفیق دو روش بالا استفاده می‌شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

اپلیکیشن‌های اندرویدی و IOS از هر نوعی که باشد، با طراحی گرافیکی زیبا و کاربر پسند توسط تیم برنامه‌نویسی اندروید آترین و تیم برنامه‌نویسی IOS آترین طراحی می‌گردد. روند طراحی این اپ‌ها که شامل ایده‌پردازی، استخراج نیازها، تحلیل روند طراحی، پیاده‌سازی و آزمون است توسط این تیم‌ها صورت می‌گیرد. برای طراحی اپ موبایل با دقت تصمیم بگیرد و بدانید تیم طراحی اپلیکیشن آترین در کنار شما خواهد بود.

طراحی سایت اراک طراحی اپلیکیشن های موبایل طراحی اپلیکیشن موبایل طراحی اپلیکیشن

خدمات سایتطراحی اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *