انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی و مشاوره پایان نامه دکترای مدیریت سازمانی

انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی و مشاوره پایان نامه دکترای مدیریت سازمانی

انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی و مشاوره پایان نامه دکترای مدیریت سازمانی

نحوه انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی : دانشجویان دکتری مدیریت انسانی  موظف به ارائه رساله دکتری هستند که این مقاله حاصل آنالیز داده ها، تصمیم گیری ها و توجه به ابعاد مختلف موضوع و به خط در آوردن استنباط های خود فرد است و با پایان نامه کارشناسی که با مطالعه چند مقاله و اشنایی با موضوع اقدام به نوشتن می کنند کاملا تفاوت دارد. هم چنین نگارش مقاله دکتری مدیریت سازمانی اصولی دارد که در پایین به آن می پردازیم.

انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی و چالش های انتخاب موضوع

در انجام رساله دکتری مهم ترین بخش، انتخاب موضوع مقاله است، پارامترهایی را برای انتخاب موضوع باید در نظر بگیرید

 • انتخاب موضوعی مورد تایید استاد راهنمای انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی
 • نگارش مقاله دکتری حول معضلات حوزه مدیریت سازمانی
 • بررسی همه جانبه ی موضوع
 • وجود منابع تحقیقاتی معتبر برای موضوع انتخابی
 • انتخاب موضوعی متناسب با علایق خود
 • موضوع جدید و متناسب با نیاز روز باشد.

مراحل انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت انسانی

در وهله اول باید به مطالعه در مورد موضوعات انتخابی و مورد علاقه خود بپردازیم. در این مرحله سعی می کنیم کلید وازه های موضوع انتخابی خود را استخراج کنیم. با مطالعه کلی موضوعات مطرح شده، نتایج را با استاد راهنمای نگارش مقاله در میان می گذاریم.

پس از مشخص کردن موضوع پایان نامه توجه کنید موضوع تان ارزشمند باشد و امکان پژهش روی آن وجود داشته باشد. درباره اهمیت انتخاب موضوع جدید هم این را بدانید که در نگارش رساله دکری موضوع تکراری هیچ ارزشی ندارد. از دیگر مواردی که در این قسمت باید بررسی کنید اینکه به موضع انتخابی علاق دارید؟ باید بدانید که نگارش  مقاله دکتری مدیریت انسانی پروسه ای طولانی است و زمانیکه علاقه ای به موضوع انتخابی نداشته باشید در چالش ها و مشکلات انجام مقاله کوتاهی خواهید کرد.

در این مرحله موضوعاتی که امکان رسیدن به نتیجه در آن ها دشوار است را کنار گذاشته و به بررسی وجود منابع اطلاعاتی برای موضوعات انتخابی بپردازید. با اساتید راجع به موضوعات انتخاب به بحث بپردازید و در یک موضوع به توافق برسید.

سوال های و موضوعاتی که در رابطه با عنوان مقاله جای پرداختن دارد را مشخص کنید و موضوع مقاله را پس از تایید نهایی استاد، تصویب کنید. در مرحله آخر برای انجام رساله خود روش تحقیق، منابع و روش جمع اوری اطلاعات را مشخص کنید و به نگارش آن مشغول شوید.

نحوه انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی

انتخاب موضوع رساله دکتری و مسائل مالی مربوط به آن

در انتخاب موضوع همواره بحث های مالی را در نظر بگیرید و موضوعات انتخابی خود را در مراحل اولیه بسنجید که در وسط کار متوجه هزینه بر بودن آن نشوید. درصورتی که توانایی مالی پرداخت هزینه های پروژه را ندارید می توانید از موسسات مطالعه محور کمک بگیرید.

مطلب پیشنهادی :  انجام پایان نامه دکتری معماری و مشاوره انجام پایان نامه دکتری معماری

در نهایت اگر نتوانستید هزینه پروژه را از منبع دیگری تامین کنید مجبور به تغییر موضوع خود هستید پس دقت کافی را در انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت انسانی به کار ببرید.

نحوه انجام رساله دکتری مدیریت و اهمیت نگارش پروپوزال

در نگارش رساله اولین مرحله ای که هر دانشجوی دکتری باید به آن مسلط باشد نگارش پروپوزال است. پروپوزال مانند نقشه یک ساختمان است که پس از طرح اولیه به رفع اشکالات و ایرادات می پپردازیم تا در نهایت به طرحی مناسب و بدون مشکل دست پیدا کنیم. در این بین ممکن است چندین بار کل نقشه عوض شود ولی مهم نگارش صحیح و بدون نقص پروپوزال است. در نوشتن مقاله دکتری زمان زیادی برای نگارش پروپوزال نداریم اما باید یک پروپوزال کامل و ایده آل ارائه دهید. در صورت نداشتن زمان کافی و دانش مناسب برای نوشتن پروپوزال رساله خود، تیم ما در مجموعه برای کمک به شما آماده است و اعتبار ما اعتماد شماست که با خیال راحت پروزه خود را به ما بسپارید.

نحوه تنظیم رساله دکتری ؛ با اصول چکیده نویسی آشنا شوید

چکیده رساله همانطور که از نامش پیداست باید قطره ای از دریا کل رساله باشد و در عین کلی گویی به جزئیات انجام شده در رساله بپردازد.در نگارش چکیده مقاله از کلی گویی های مبهم و بدیهی بپرهیزید و با توجه به ترتیب مطالب رساله  نگارش چکیده را آغاز کنید.

متن رساله باید به فارسی سلیس نوشته شده باشد و سادگی و انسجام متن از واجبات نگارش هر رساله ای است. قواعد دستور زبان و خط فارسی در کل مقاله باید رعایت شود. برخی از این اشتباهات مثل استفاده مکرر از فعل ” می گردد” و” می باشد” به جای فعل “است” و “می شود” و همین طور عدم استفاده از نیم فاصله در کلماتی که نیازبه اضافه کردن فاصله نیست در بعضی رساله ها دیده می شود. سعی کنید از این اشتباهات بدیهی دستور زبان فارسی بپرهیزید.

نحوه انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی

انجام مقاله دکتری و آنچه درباره نگارش در محیط Microsoft Word باید بدانید

تمام مطالب جمع آوری و آنالیز شده رساله دکتری در نهایت باید در برنامه Microsoft Word وارد شود بنابراین به نکاتی که در پایین امده است دقت کنید.

 1. رساله دکتری باید بدون اشتباهات دستوری و غلط های املایی باشد.
 2. متن رساله با فونت B Nazanin  و اندازه ۱۴ تایپ شود.
 3. از کلمات و اعداد انگلیسی در متن رساله استفاده نکنید.
 4. صفحات کاملا ساده باشد و از کادر و سایر تزئینات استفاده نکنید.
 5. به صفحات بسم ا… ، چکیده ، مقدمه و … شماره ای تعلق نمی گیرد و در شماره گذاری صفحات متن اصلی از اعداد فارسی استفاده کنید.
 6. تعداد صفحات مجاز برای رساله دکتری ۲۰۰صفحه می باشد.
 7. عنوان جداول را بالای جدول درج کنید و بین جدول و عنوان آن فاصله ای درج نکنید.
 8. روابط و معادلات ریاضی را تایپ کنید و اصلا کپی نکنید.
 9. تعداد مجاز صفحات پیوست ۴۰ صفحه می باشد.
 10. فاصله استاندارد بین خطوط ۵/۱ می باشد.
مطلب پیشنهادی :  انجام پایان نامه دکتری و ارشد و تفاوت انجام پایان نامه ارشد و نگارش رساله دکتری

چرا نگارش مقاله دکتری مدیریت سازمانی را باید به متخصص آن بسپاریم؟

انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی فقط از متخصص این رشته بر می آید و قطعا عملی نیست که غیرمتخصص این رشته توانایی انجام آن را داشته باشد. فقط یک فرد متخصص می تواند از پس چالش ها و مشکلات نوشتن یک مقاله علمی بربیاید. تیم در زمینه نگارش مقاله با تکیه بر مهارت، تجربه، دانش و آشنایی با اصول مقاله نویسی در خدمت شما هستیم و آماده پذیرش و انجام رساله دکتری در زمینه مدیریت انسانی هستیم.

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش رساله دکتری با مشاورین ما در .. به صورت آنلاین یا رایگان صحبت کنید.

حال کاملا واقف هستیم برای انجام رساله دکتری مدیریت سازمانی، انتخاب موضوع، نحوه نگارش چکیده و رعایت قواعد دستوی زبان فارسی اهمیت زیادی دارد. همچنین برای انجام رساله نیاز به زمان و برنامه ریزی درست است. هر فرد به هر دلیل ممکن است شرایط نوشتن مقاله را نداشته باشد و ما در مجموعه اینجا هستیم تا با نگارش اصولی مقاله دکتری با قیمت مناسب شما را یاری رسانیم.

 

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

افزودن یک دیدگاه