انجام پایان نامه دکتری عمران و مشاوره انجام رساله دکترای عمران

انجام پایان نامه دکتری عمران و مشاوره انجام رساله دکترای عمران

انجام پایان نامه دکتری عمران و مشاوره انجام رساله دکترای عمران

انجام پایان نامه دکتری عمران و مشاوره انجام رساله دکترای عمران

مشاوره انجام پایان نامه دکتری عمران : پایانامه و رساله دکتری مانند پایان نامه ارشد کاری سخت و زمان بر است. اما برای انجام پایان نامه دکتری زمان کافی وجود دارد پس بهتر است از همان ابتدا به فکر انجام آن باشید. انجام رساله دکتری مراحل مختلفی دارد که شامل انتخاب موضوع تا نوع پژوهش و نوشتن مقاله و مراحل دیگر می شود. پایان نامه دکتری عمران نیز با توجه به شرایط و گستردگی رشته عمران بسیار زمان بر و پیچیده است. انتخاب موضوع برای پایان نامه دکتری عمران کار ساده ای نیست اما اگر نیاز به آموزش و مشاوره انجام پایان نامه دکتری دارید حتما با واحد مشاورین ما تماس حاصل نمایید. در ادامه این مطلب با اصول و نحوه انجام رساله دکتری عمران آشنا خواهیم شد.

مراحل انجام پایان نامه دکتری عمران

فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکتری عمران بعد از انجام پایان نامه عمران قادر به ارائه طرح های جدید و نو جهت ساخت مواد اولیه یا اصلاح پیکربندیهای سازه های پرکابرد جهت بهره وری بالاتر هستند. انجام پایان نامه رشته عمران به علت نیاز همیشگی کشورها به توسعه یکی از دشوارترین و کاربردی ترین مراحل تحصیلات تکمیلی است.

چیدمان مناسب یک پایان نامه دکتری

مکانی آرام را برای انجام کارهای خود انتخاب کنید، زیرا به تمرکز زیادی نیاز خواهید داشت.

داشتن منابع کافی برای به دست آوردن هرچه بیشتر اطلاعات مورد نیاز از پایان نامه هایی که قبلا چاپ شده اند. کتابخانه سرچشمه بسیاری از منابع مانند مقالات علمی ارائه شده، مجلات و سایر مقالات است.

اینترنت را چک کنید و مطمئن شوید که از هر جستجوگری که استفاده می کنید، حواس شما را با اطلاعات بیهوده پرت نکند.

از تحقیقات خود کپی تهیه کنید و تمام این یادداشت ها را در کپی آخر ترکیب کنید.

مشاوره انجام پایان نامه دکتری عمران

پایان نامه دکتری باید سازمان یافته باشد

پایان نامه دکتری سازمان یافته باعث می شود که شما نمره بهتری به دست آورد.

چکیده ای مختصر که بیش از ۳۰۰ کلمه نباشد و خلاصه ای از مفهوم کلی پایان نامه را به خواننده بدهد تهیه کنید.

مقدمه ای که پیش زمینه ای برای پایان نامه، مروری مختصر بر دانش فعلی، اهداف پژوهش و فرضیه های پایان نامه باشد.

نحوه ارائه پایان نامه دکتری عمران

  1. مرور ادبیات پایان نامه، که بعد از مقدمه می آید.
  2. روش هایی که برای به دست آوردن نتایج مورد نظر به کار گرفته شده اند.
  3. تمام نتایج شما به دقت شرح داده می شوند.
  4. قبل از کار بر روی قسمت مباحثه که شامل نظراتی است، معنی نتایج، تفسیر یافته ها و هر نتیجه غیر قابل تصوری که ممکن است با آن مواجه شوید.
  5. در آخر، نتیجه گیری را می نویسید.این بخش باید شامل هدف پایان نامه باشد و تاثیری که پایان نامه روی خواننده دارد.
  6. در طول انجام پایان نامه استراحت کافی داشته باشید، زیرا مغز شما احتیاج به بازیابی دارد تا بتوانید متمرکز بمانید.
  7. اگر این به شما کمک می کند، برای پیدا کردن راه حل ها و جواب های بیشتر، از تکنولوژی استفاده کنید.
  8. خواب و استراحت کافی داشته باشید تا انرژیتان حفظ شود، زیرا برای نوشتن مقاله به تمام آن نیاز دارید.
  9. بسیاری از دانشجویان با مشکلات و سختی های مشابهی در طول نگارش پایان نامه در رشته مهندسی عمران مواجه می شوند که باعث می شود به دنبال کمک از متخصصین باشند.

نرم افزارهای انجام پایان نامه دکتری رشته مهندسی عمران

برخی از نرم افزارهای این رشته عبارتنداز: نرم‌افزار STAAD.Pro، نرم افزارFLAC 3D، نرم افزار geostudio، نرم افزار Tekla Structures، نرم‌افزار ETABS ، نرم‌افزار SAP ، نرم افزار نرم‌افزار  SAFE و

مشاوره انجام پایان نامه دکتری عمران

نمونه پایان نامه دکتری عمران عنوان بررسی ضريب رفتار سازه‌های فولادی با سيستم دوگانه قاب خمشی و مهاربند زانويی

بررسی ضريب رفتار سازه‌های فولادی با سيستم دوگانه قاب خمشی و مهاربند زانويی :پایان‌نامۀ کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه پایان نامه ای که معرفی میگردد از سری پایان نامه های جدید رشته عمران و با عنوان بررسی ضريب رفتار سازه‌های فولادی با سيستم دوگانه قاب خمشی و مهاربند زانويی در ۱۶۰ صفحه با فرمت Word قابل ویرایش در مقطع کارشناسی ارشد تهیه و نگارش شده است

مطلب پیشنهادی :  مشاوره انجام پایان نامه در شیراز ارشد و دکترای

چکیده پایان نامه دکتری عمران با نوان تحقیق بررسی ضريب رفتار سازه‌های فولادی با سيستم دوگانه قاب خمشی و مهاربند زانويی

اساسي‌ترين هدف در طراحي لرزه‌اي سازه‌ها جلوگيري از فرو ريزش سازه در هنگام زلزله‌هاي شديد مي‌باشد كه پايه تئوري حاكم بر رفتار لرزه‌اي مي‌باشد نتيجه بررسي رفتار غيرخطي سازه در هنگام زلزله و مقاومت ناشي از عملكرد غيرخطي سازه در هنگام زلزله و مقاومت ناشي از عملكرد غيرخطي آن در آيين‌نامه‌ها و مقررات طرح لرزه‌اي معرفي عددي تحت عنوان ضريب رفتار جهت تقليل نيروي طراحي خطي به منظور هدايت سازه به عملكرد غيرخطي بوده است.

يكي از سيستم‌هاي باربر لرزه‌اي كه از لحاظ شكل‌پذيري و اقتصادي بودن مورد توجه قرار گرفته است، سيستم مهاربند زانويي مي‌باشد. در سيستم مهاربند زانويي حداقل يك انتهاي بادبند قطري به جاي اتصال به محل برخورد تير به ستون به عضو زانويي كه به طور مايل مابين تير و ستون قرار مي‌گيرد وصل مي‌شود. عضو قطري تأمين كننده سختي سيستم است در حاليكه شكل‌پذيري تحت اثر بارهاي جانبي از طريق جاري شدن خمشي عضو زانويي بدست مي‌آيد و عضو زانويي مانند يك فيوز شكل‌پذير عمل مي‌كند و مانع از كمانش عضو قطري مي‌شود.

 براي بدست آوردن ضريب رفتار يك مسئله كه براي بهسازي لرزه‌اي مورد مطالعه قرار مي‌گيرد بايد رفتار خطي و غيرخطي سازه با يكديگر مقايسه شود. در اين تحقيق روش يانگ براي بدست آوردن ضريب رفتار سازه‌ها معرفي و به صورت كامل شرح داده مي‌شود. پس از طراحي اوليه سازه، شكل‌پذيري سازه به روش تحليل استاتيكي غيرخطي(بار افزون-Pushover) مورد بررسي قرار مي‌گيرد و زمان تشكيل اولين مفصل پلاستيك و مراحل بعد از آن تا انهدام كلي سازه مشخص مي‌شود. با اسفتاده از تحليل غيرخطي و همچنين نمودار برش پايه – تغيير مكان، پارامترهاي مورد نياز براي محاسبه ضريب رفتار به روش يانگ مانند شكل پذيري و مقاومت افزون و ضريب نسبت تنش مجاز و همچنين ميزان تغيير مكان هدف و … قابل محاسبه مي‌باشد.

نتايج بدست آمده از اين تحقيق براي محاسبه ضريب رفتار، نشان‌دهندة مقادير متفاوت در ترازهاي ارتفاعي متفاوت مي‌باشد. همچنين مقدار ضريب رفتار در سازه‌هاي با عملكرد لرزه‌اي نامناسب در يك تراز ارتفاعي مي‌تواند كمتر از مقدار ميانگين بدست آمده در ساير مدل‌ها باشد.

كليد واژه پایان نامه : ضريب رفتار- مهاربند زانويي- شكل‌پذيري- بهسازي لرزه‌اي- سازه فولادي-روش بار

مشاوره انجام پایان نامه دکتری عمران

مشاوره انجام پایان نامه دکتری

موسسه نگارش گران برتر با تجربه چندی ساله خود ثابت کرده است که می تواند بهترین راهنمای شما در زمینه ارائه پایان نامه دکتری و ارشد در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی باشد .
اولین قدم برای شروع پایان نامه دکتری ، انتخاب موضوع و چهارچوب مناسب است . موضوع پایان نامه باید جدید و گویا باشد . نوشتن یک پایان نامه خوب بخشی از مهارت دانشجویان در انجام فعالیت های تحقیقاتی را نشان می دهد. اساتید ما در این موسسه به شما کمک خواهند کرد تا با رعایت مهم ترین نکته ها در ارائه پایان نامه موفقیت خود را در مقاطع مختلف تضمین کنید. تز دکتری توسط دانشجوی دکترا انجام می شود.  مطالب پایان نامه و رساله دکتری از مقاله بیشتر است.  موضوع پایان نامه دکترا می تواند گسترده تر و جامع تر از موضوع یک مقاله ی علمی باشد.

همه دانشجویان دکتری تلاش می کنند تا پایان نامه‌شان بهترین پایان نامه ممکن باشد. کار اصلی دانشجویان دکتری درست بعد از فارغ التحصیل شدن آنها آغاز می شود پس باید به پایان نامه خود به چشم یک دوره کارآموزی و کسب تجربه نگاه کنید.

ده نکته که باید پیش از شروع پایان نامه دکتری بدانید

یکی از پرسش هایی که در هنگام مصاحبه دکتری از شما سوال می شود در مورد موضوع پایان نامه دکتری شماست و این مساله که از شما انتظار می رود قبل از ورود به مرحله دکتری درمورد آن فکر کرده باشید و این گواه اهمیت انجام پایان نامه است . زیرا قبل از ورود میزان اگاهی شما برتحقیق و علاقه مندی شما برجستجوگری پرسیده می شود . در مقطع دکترا با توجه به اینکه دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد با پایان نامه نویسی آشنا شده کمتر با مشکل برخورد می کند  ولی به ده نکته زیر باید قبل از شروع پایان نامه خود توجه نماید:

مطلب پیشنهادی :  انجام پایان نامه مهندسی عمران سازه و معرفی منابع مهم برای آن

۱- تحقیق وجستجوگری اصل اساسی یک دانشجوی دکتراست او باید توان فکری وشرایط ذهنی بهتری ( نسبت به پایان نامه کارشناسی ارشد) نسبت به تحقیق و پروژه علمی پیدا کرده است بپردازد .

۲- شناسایی تمام جوانب تحقیقاتی موضوع شما ،اینکه توانایی تامین و رفع موانع ومشکلات مورد مطرح در موضوع خود را خواهید داشت یا خیر، آیا می تواند موضوع انتخابی شما یکی از نیازهای بشر را رفع نماید ؟باید  تمام این مسائل قبل از انتخاب موضوع را بسنجید.

۳-انتخاب موضوع وگزینش بهترین وشایسته ترین موضوع در خور رساله دکترا شما، دیگر اینجا زمان آزمون وخطا نیست موضوع شما باید جنبه کاربردی خود را داشته باشد زیرا اعتبار علمی شما در ابتدا از رساله دکتری شما نشأت می گیرد .

۴-بحث های مالی پروژه شما جز مهم ترین بحث های انتخاب موضوع است . چنانچه رساله دکتری شما هزینه بر است و به تامین مالی زیادی نیازمندید و نمی توانید به صورت شخصی آن را پرداخت نمایید ، در ابتدا دنبال موسسات مطالعاتی و پژوهش محوری باشید که تامین کننده این هزینه هستند و چنانچه این کار مقدور نشد بهتر است موضوع خود را تغییر دهید .

۵-نوشتن پروپوزال ، پروپوزال قوی و با تمام مستندات و دلایل برکاربردی و تحقیق پذیر بودن جهت پروژه و کار مطالعاتی انتخابی از ضروریات و موارد قبل از شروع به انجام پایان نامه می باشد .۶-انتخاب استاد راهنما و مشاور، در انتخاب استادانی که بتوانند شما را در مسیر پروژه تحقیقاتی پایان نامه خود کمک کنند دقت کنید سعی کنید از استادانی درخواست کمک کنید که بیشتر برموضوع شما مشتری باشند و حداقل پروژه های مشابه و یا نزدیک به موضوع تحقیقاتی شما انجام داده اند .

مشاوره انجام پایان نامه دکتری عمران

۷-پایان نامه باید با علم روز هماهنگ باشد بهمین دلیل فراگیری زبان انگلیسی برای مطالعه و جستجوی کتاب ها ومقالات انگلیسی قبل از شروع پایان نامه نویسی می تواند یکی از الزامات باشد.

۸-استخراج چندین مقاله نیاز دفاع رساله، پایان نامه شما باید به شکلی باشد که بتوان حتما از آن چند مقاله جهت ژورنال های تخصصی و کنفرانس ها بدست آورد ، این نکته را در نظر داشته باشید در دفاع دکترا یکی از موارد اجباری، داشتن اکسپت پذیرش مقاله و یا گواهی مقالات در مجلات معتبر است .

۹-زمان بربودن مقالات شما ، در نظر داشته باشید انجام رساله دکترا زمان زیادی در حدود ۲تا ۳ سال خواهد برد و بهمین دلیل فرصت کافی برای پروژه وانجام مطالعات تحقیق خود خواهید داشت .

۱۰-پایان نامه ای بدون اشتباهات دستوری و نگارشی،هیچ گونه خطای نوشتاری و دستوری نباید در پایان نامه شما وجود داشته باشد چنانچه شاید بخواهید بعد از دفاع رساله دکترا خود این پایان نامه را به شکل کتاب چاپ کنید و با رعایت این موضوع گامی موثر در تدوین نهایی آن برداشته اید .

 

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.