انجام پایان نامه شیمی | انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه شیمی

انجام پایان نامه شیمی | انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

شیمی با نام لاتین (Chemistry) در قدیم در ایران با نام کیمیا شناخته میشد شیمی علمی ست که با شناخت کوچکترین بخش ماده سر و کار دارد. علم شیمی با شناخت اتم ها و اینکه هر میزان اتم تشکیل چه ماده ای را میدهد، تا انتهای کشف عالم پیش میرود.افرادی که در رشته شیمی تحصیل میکنند بنا بر نوع گرایش قادر به نو آوری و دستیابی به بسیاری از مواد ،داروهای جدید و البته یافته های جدید میشوند. آموزش انجام پایان نامه شیمی می تواند در پیشرفت جامعه علمی و کشف مواد جدید بسیار موثر باشد. رشته شیمی به دو بخش مهم صنایع شیمی و علم شیمیایی تقسیم میگردد. علم شیمی در اصل بعنوان پایه و اساس شیمی شناخته شده و در زمینه بیولوژی، پزشکی، بیوتکنولوژِی فعالیت دارد.  اما صنایع شیمی در زمینه پتروشیمی، نانوتکنولوژی، الیاف مصنوعی و مواردی از این دست فعالیت می کند.

انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری
انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

در این راستا موسسه علمی پژوهشی تز آنلاین با همکاری تنگاتنگ چندین ساله با پژوهشگران برتر این رشته در دانشگاه های بزرگ کشور، قادر به ارائه، پایه ریزی و اجرای انواع گوناگون طرح های پژوهشی و پایاننامه های دانشجویی این رشته در زمینه های تخصصی نانوتکنولوژی، سنتز و شناسایی مواد، کاتالیست ها، بررسی سینتیک واکنش ها، دارورسانی، بیولوژی، بیوتکنولوژی، پایاننامه های بهینه سازی، طراحی آزمایش با انواع نرم افزارهای minitab، design expert و آموزش انجام پایاننامه های متلب در زمینه کارهای کمومتریکس(شیمی سنجی) و مطابقت الگویی در اسپکتروسکوپی و … در کلیه گرایش های شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی وشیمی فیزیک، می باشد. آموزش انجام پایاننامه رشته شیمی ، نوشتن پروپوزال شیمی و چاپ مقاله از جمله خدماتی است که موسسه تز آنلاین به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد.

مطلب پیشنهادی :  انجام رساله دکترا زاهدان | مشاوره انجام پایان‌ نامه دکتری در زاهدان

انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

بدین ترتیب زمینه های تحقیقاتی مختلفی نظیر نانوتکنولوژی، شیمی کشاورزی، سنتز کاتالیست ها، جداسازی، شناسایی، تجزیه کمی و کیفی مواد شیمیایی، طبیعی، دارویی وارداتی و … در گرایش های مختلف شیمی مطرح هستند. لذا با توجه به امکانات آزمایشگاهی و بودجه پژوهشی در دست، می توان پایاننامه های تحقیقاتی-کاربردی گوناگونی برای مقاصد مدنظر برنامه ریزی و اجرا نمود.

گرایش های رشته شیمی در مقطع کارشناسی ارشد

شيمي آلي شيمي معدني شيمي تجزيه شيمي فيزيك شيمي پليمر
نانو شيمي فيتو شيمي شيمي كاربردي آموزش شيمي شيمي دريا
شيمي پيشرانه ها شیمی دارویی شیمی فناوری اسانس

 بازار کار رشته شیمی

تدریس دردانشگاه ها، مسئول آزمایشگاه ها، همکاری در پژوهش های موسسات و شرکت های مرتبط، سرپرستی آزمایشگاه های کنترل مواد اولیه، صنایع شیمیایی و موارد مشابه. برای رشته شیمی محض میتوان گفت پایانی وجود ندارد، چرا که افرادی به این رشته روی می آورند که مشتاقند دروازه های علم گشوده و آن را گسترش دهند. و ترجیح میدهند بجای آنکه برای کارهای کوچک استخدام شوند، خود دارای مقام و منسبی باشند و بتوانند برای پیشرفت به خدمت به دنیا، تیمهای بزرگی را رهبری کنند.

مطلب پیشنهادی :  موسسه انجام پایان نامه ارشد و دکترا در مشهد

 

انجام پایان نامه شیمی کارشناسی ارشد و دکتری

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

افزودن یک دیدگاه