انجام پایان نامه مهندسی مکانیک | مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارشد و دکتری

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک | مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارشد و دکتری

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک | مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکانیک ارشد و دکتری

انجام پایان نامه مهندسی مکانیک در گرایش ها و زیرشاخه های آن در مقاطع ارشد و دکترا دارای تکنیک و فرایندی است که آکادمی الو تز آن را به عنوان یکی از خدمات علمی و پژوهشی در کارنامه خدمات خود جای داده است.

انتخاب موضوع و نوع تحقیق جهت انجام پایان نامه و رساله برای رشته مهندسی مکانیک همانند سایر رشته های مهندسی بستگی به زیرشاخه های این رشته دارد. این زیرشاخه ها شامل حرارت و سیالات یا تبدیل انرژی (Energy Conversion )، طراحی جامدات یا طراحی کاربردی(Applied design )، ساخت و تولید (Manufacturing production )، طراحي سيستمهای ديناميكی خودرو (Automotive Dynamic Systems design)، سيستم محركه خودرو (vehicle actuator system)، و… می باشد. استفاده از برخی نرم افزارها در این رشته کاربرد بسیاری دارد.

مانند: CATIA-SolidWorks-Ansys -ABAQUS -WORKING MODELT-FLEX- AutoCad …، ROSA، Comsol ، MATLAB EE ، Gamz، Fluent and Gambit،  EnergyPlus

دانشجویان برای انتخاب موضوع باید نکات متعددی را مد نظر داشته باشند. دانشجویان باید آگاه باشند موضوعی که انتخاب می کنند علاوه بر این که باید مورد علاقه خود دانشجو و همچنین تخصص استاد راهنما باشد، بلکه مورد توجه و نیاز و علاقه ی جامعه تخصصی آن رشته نیز حتما باشد.

مطلب پیشنهادی :  انجام پایان نامه دکتری مکانیک | مشاوره انجام رساله دکترای مکانیک

مشاوره پایان نامه مهندسی مکانیک

به طور مثال یک دانشجوی رشته مهندسی مکانیک جهت انجام پایان نامه و رساله خود در خصوص انتخاب موضوع و عنوان مناسب باید نسبت به این مسئله واقف باشد که مورد پژوهشی که برمی گزیند در واقع نیاز این رشته است. و نیاز کسانی است که در این رشته تحصیل می کنند و پژوهش می کنند. ما در اینجا برخی از موضوعات و مسائلی که مرتبط با رشته مهندسی مکانیک در خصوص انجام پایان نامه و رساله در مقاطع ارشد و دکتری است را به عنوان مثال برای شما آورده ایم:

ماشین های نانو، پیوستن اکسی استیلن/ گاز، ربات شبه انسان، رفتار هوا، دوچرخه برقی، ربات عصبی، آیرودینامیک در اتومبیل ها، سیستم ترمز خلاء، انرژی های خورشیدی، ساخت مجازی، قطارهای شناور راه آهن مغناطیسی تندرو و…

انتخاب موضوع جهت انجام پایان نامه مکانیک مانند سایر رشته ها نیازمند این است که دانشجویان جهت انجام پایان نامه به منابع معتبر در ارتباط با رشته تخصصی خود دسترسی داشته باشند. ما در اینجا نمونه ای از پایگاه های معتبر علمی را به شما معرفی خواهیم کرد.

Taylor and Francis:  این پایگاه متعلق به علوم مهندسی است ضمن اینکه مقالات چاپ شده ی آن در ارتباط با رشته مهندسی مکانیک مقالات بسیار کاربردی هستند و همچنین این مقالات دارای تعداد ارجاعات بالایی هستند و به همین دلیل مقالات موجود در این پایگاه برای کمک و راهنمایی دانشجویان رشته مهندسی مکانیک کارایی و تاثیر بسیاری دارند. به خصوص برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد مکانیک تبدیل انرژی، می تواند مفید باشد. علاوه بر این دانشجویان رشته مکانیک به یاری پایگاه های علمی دیگری همچون ساینس دایرکت، الزویر، و اشپرینگر می توانند به مقالات تخصصی مهندسی مکانیک دست پیدا کنند.

مطلب پیشنهادی :  انجام رساله دکتری کشاورزی و مشاوره انجام پایان نامه دکترا کشاورزی

شما می توانید جهت دریافت راهنمایی های بیشتر و یا جهت مشاوره در زمینه انجام پایان نامه و رساله مکانیک خود و یا دریافت موضوع پایان نامه ارشد مکانیک تبدیل انرژی، جامدات، سیالات، به قسمت ثبت سفارش رجوع کنید تا کارشناسان آکادمی الو تز در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند.

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.