نوشتن مقاله isi | سفارش نوشتن مقاله isi

نوشتن مقاله isi | سفارش نوشتن مقاله isi

نوشتن مقاله isi | سفارش نوشتن مقاله isi

نوشتن مقاله isi

نوشتن مقاله isi | سفارش نوشتن مقاله isi :

هنگامی که تصمیم می گیرید مقاله isi  برای مجلات دانشگاهی بنویسید ، با یک وظیفه کاملاً رقابتی و چالش برانگیز روبرو هستید زیرا باید تمام قوانین و اصول را در نظر بگیرید تا مقاله ای کامل بنویسید که از رد شدن مصون باشد.

مقالات علمی و تحقیقاتی روشی است برای ارتباط پژوهشگران با هم دیگر در مورد نتایج تحقیقات خود تا بتوانند آن را  به دیگران ارائه دهند. مقالات قالب کلی یکسانی و قسمتهای مجزا دارند که نوع خاصی از اطلاعات را نشان می دهد. تعداد و عناوین بخشها ممکن است در مجلات متفاوت باشد ، اما در بیشتر موارد ، شما باید یک ساختار اساسی را حفظ کنید.

یک مقاله علمی شامل بخشهای زیر است:

عنوان

چکیده

کلید واژه ها

مقدمه

مواد و روش ها

نتایج

بحث

نتیجه

تقدیر و تشکر

منابع

در این مقاله ما به سه قسمت عنوان و چکیده و کلمات کلیدی میپردازیم:

عنوان:

عنوان اولین چیزی است که دیگران را به خواندن مقاله شما جذب می کند. عنوان باید از نظر علمی صحیح باشد و آنچه در تحقیق انجام شده است به درستی ارائه دهد ، زیرا اولین عنصری است که داور مجله یا خواننده می بیند. عنوان باید موضوع اصلی مقاله را خلاصه کرده و جذاب باشد. یک محقق باید از نوشتن عناوین طولانی و استفاده از کلمات اختصاری ناشناخته در عنوان مقاله خودداری کند.

مطلب پیشنهادی :  نوشتن مقاله

چکیده:

یک چکیده خلاصه ای کامل ، اما بسیار مختصر از مقاله در اختیار خواننده قرار می دهد. در این بخش ، محقق باید تحقیقات خود را خلاصه کند در حالی که اهمیت موضوع و نتایج بدست آمده را به طور واضح و روشن در تعداد محدودی از کلمات برجسته کرده است (بسته به نوع مجله ، به عنوان مثال تا 200 کلمه). چکیده مقاله باید به گونه ای باشد که دیگران را به خواندن مقاله شما ترغیب کند. هیچ اطلاعاتی فراتر از اطلاعات استفاده شده در مقاله خود وارد نکنید. یک چکیده معمولاً با صدای منفعل نوشته می شود تا یافته ها را گزارش دهد تا اینکه روی افراد متمرکز شود. به طور کلی هیچ مرجعی داخل ان استفاده نمی شود.

اگر از کلمات اختصاری در چکیده استفاده می کنید ، باید عبارت کامل را در پرانتز بعد از مخفف یا اختصار وارد کنید. معمولاً می توانید از حالت فعلی در چکیده خود استفاده کنید ، اما از افعال زمان گذشته نیز می توانید استفاده کنید. به طور کلی دو نوع چکیده وجود دارد:

توصیفی: چکیده های توصیفی در زمینه های علوم انسانی و اجتماعی یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرند و به طور خلاصه تر کار طولانی را شرح می دهند. این نوع چکیده ها در حدود 50 تا 100 کلمه است.

مطلب پیشنهادی :  نوشتن پایان نامه ارشد و دکتری چه نکات کلیدی دارد ؟

ساختار چکیده توصیفی به طور کلی به شرح زیر است:

مقدمه

هدف

دامنه تحقیق

آموزنده: چکیده های اطلاعاتی معمولاً در مقالات مهندسی ، علوم یا روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرند و تمام ادله اصلی و نتایج مهم را ارائه می دهند. این چکیده ها تقریباً شامل 200 کلمه هستند و از بخشهای زیر تشکیل شده اند:

مقدمه

هدف

روش

یافته ها / نتایج

نتیجه

کلید واژه ها:

کلمات کلیدی ترجیحاً باید عباراتی تا 2-4 کلمه باشند که نشان دهند موضوع در مورد چیست و در واقع همان متغیرهای موضوع شما هستند و ارتباط نزدیکی با موضوع شما دارند. با کمک کلمه کلیدی شما ، سایر نویسندگان و محققان می توانند مقاله شما را پیدا کنند.

 

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.