نوشتن مقاله

نوشتن مقاله

نوشتن مقاله

نوشتن مقاله :

همانطور که حدس زده اید، مقاله ای مخاطبان خود را مخاطب قرار می دهد. به عبارت دیگر، ما برای تعامل با خوانندگان خود مقاله ای می نویسیم. از این رو باید متناسب با آن برای مخاطبان طراحی شود. به طور کلی، مقالات در روزنامه ها، مجلات، مجلات و غیره منتشر می شوند. علاوه بر این، باید توجه خواننده را جلب و حفظ کند.

با جزئیات درباره نوشتن پاراگراف در اینجا بیشتر بدانید.

مقالات اغلب با گزارش اشتباه گرفته می شوند، رسمیت کمتری دارند. اگرچه، هر دو می توانند رسمی یا غیررسمی باشند، باز هم به مخاطب بستگی دارد. همچنین، یک مقاله بیشتر حاوی نظرات و افکار نویسنده است که با پشتوانه حقایق و شواهد ارائه شده است. سرانجام، یک مقاله می تواند وقایع، وقایع، اشخاص، مکان ها، تجربیات و غیره را توصیف کند

مطالب مقاله

مانند اکثر اشکال ادبی نوشته شده، مقالات حاوی مقدمه، بدنه و نتیجه گیری هستند. باز هم، ما یک مقاله برای مخاطبان هدف می نویسیم. مسلماً اگر مقاله ما نتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد، فایده ای نخواهد داشت. بنابراین، مقالات باید عنوانی داشته باشند که کره چشم خوانندگان آنها را به خود جلب کند.

مطلب پیشنهادی :  آموزش نگارش مقاله ISI

مقدمه باید بیشتر در مورد موضوع مورد بحث در مقاله صحبت کند. اگر مقدمه طولانی و خسته کننده باشد، خوانندگان از خواندن مطالبه می کنند و به مقاله دیگری می روند.

متن اصلی باید شامل 2 تا 5 پاراگراف باشد، که بیشتر در مورد موضوع بحث کرده و ایده را توضیح می دهد. باز هم، بدن طولانی و خسته کننده توجه خواننده را از بین می برد و آنها را از مطالعه بیشتر منصرف می کند. از این رو، مقالات باید متناسب با سلیقه مخاطبان مورد نظر طراحی شوند. به عنوان مثال، اگر منظور دانش آموزان کلاس 5 است، باید از اصطلاحات ساده استفاده کنید. برعکس، اگر برای پزشکان منظور شده است، باید حاوی زبانی باشد که خوانندگان شما را در خانه احساس کنند.

پایان عظیم به اندازه خود مقاله مهم است. بر خلاف مقاله، که در پایان با جمع بندی تمام ایده هایی که در مورد آنها بحث کرده ایم، نتیجه می گیریم، مقالات روش دیگری را دنبال می کنند. پایان یک مقاله باید خارج از چارچوب باشد، چیزی که خوانندگان را به فکر فرو می برد یا خواستار اقدام می شود. پایان دادن به یک سوال می تواند بهترین شرط بندی شما باشد، درست است؟

مطلب پیشنهادی :  نوشتن مقاله isi | سفارش نوشتن مقاله isi

 

تز آنلاین برندی متفاوت در خدمات پایان نامه و مشاوره پروپوزال با همکاری اساتید برجسته ایران

مشاوره پروپوزال دکتری و مشاوره پروپوزال ارشد و مشاوره انجام پایان نامه ارشد و مشاوره انجام پایان نامه دکتری

تلفن مشاوره 09199631325 می باشد (پایان نامه و مقاله)

افزودن یک دیدگاه